Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Portalul national MedicalManager este un produs al SC “Oameni si Companii” SRL.

SC “Oameni si Companii” SRL

Sediul: Iasi
Str. Spital Pascanu nr.15,
Cod 700373, Iasi
Tel/Fax: +40 232 240630; +40 232 410012
E-mail: office@medicalmanager.ro

Punct de lucru: Bucuresti
Grand Offices, Etaj 8, Cam.8.16
Calea 13 Septembrie 90, Bucuresti
Tel: +40 31 8053623
Fax: +40 31 8053624
E-mail: officebucuresti@oamenisicompanii.ro

Date de identificare:
Cod fiscal: RO 13611073
Registrul comertului: J22/973/2000
Capital social: 10 000 lei
Banca Transilvania Iasi – cont RO45BTRL02401202419979XX

 

 

Staff

Editor General:
Cezar Caluschi

Redactor Sef:
Ionut Caluschi, ionut.caluschi@oamenisicompanii.ro

Editori:
Alexandra Rugina, alexandra.rugina@oamenisicompanii.ro
Liliana Corduneanu, lili.corduneanu@oamenisicompanii.ro

Business Development Manager:
Ioana Vasilescu, ioana.vasilescu@oamenisicompanii.ro

Business Development Associate:
Valentin Cismaru, valentin.cismaru@oamenisicompanii.ro

Director Vanzari:
Dana Constantin, dana.constantin@oamenisicompanii.ro

Art Director:
Marius Banu, marius.banu@oamenisicompanii.ro